O nás

VÍTEJTE! 


Náš příběh

Jmenuji se Monika, morčata jsme chovali už když jsem byla dítě, ovšem byli to spíš "domácí mazlíčci". Takže většinu péče a povinností spojené s nimi odedřela moje mamka. Ovšem láska k těmto malým tvorečkům zůstala. 
Po několika letech jsem se k tomu vrátila a to tak, že jsem dostala na Valentýna morče samičku Tami a s ní to všechno začalo. 
Nechtěla jsem, aby byla sama, a tak jsme jí pořídila kamarádku samičku, Lilith.
Z nějakého důvodu jsme se rozhodly(občas máme s mamkou "ulítlé nápady"), že bychom někdy za čas mohly mít i miminka a tak jsme pořídily samečka, Dereka Sebastiána. No a jaksi se nám to později vymklo z rukou. A naše malá trojčlenná skupinka se rozrostla o další přírůstky.

Kdo vlastně jsme?

Jsme malá chovatelská stanice morčat, která má jedno sídlo na hranici mezi Olomouckým a Zlínským krajem v malé vesničce jménem Záříčí, Plučisko a druhé v Ivanovicích na Hané, okres Vyškov, Jihomoravský kraj.

Zaměřujeme se v poslední době vetšinou na chov dlouhosrstých morčat

Coronet
- merino 
- texel 
-sheltie

Kontakt

Email: skvarilovamonika@seznam.cz
Telefon: +420 606 193 675
Facebook: https://www.facebook.com/chspluto/


Komentáře

  1. No tak je roztomiloučký. Ali, vy do toho dáváte to pravé srdce. V tom případě byste mi určitě dokázala říct, zda na internetové stránce, kde se píše o tom jak chovat morče píší správné věci a nebo nesmysly. Vy jako ochránkyně zvířat byste měla mít největší přehled. Tak vás prosím o radu. Vaše milovaná Ivanka.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Dobrý den, omlouvám se, že jsem se našla váš komentář až teď, byla jsme studentka a psala závěrečnou práci. Ráda bych věděla, co jste tímto komentářem myslela a pokud máte nějaké dotazy ráda zodpovím.

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že jste okomentovali tento příspěvek.